https://www.youtube.com/watch?v=36-YIS_1o8c
ДПС показа своята представа за „светлото бъдеще“ на българския народ. Потресаващо видео от предизборен концерт — почерпка на партията, разбуни духовете в нета. Скандалният клип буквално втрещи интернет аудиторията. А мнозина останаха потресени от кючеците, които се виеха от симпатизантите по време на предизборната кампания.
Най-честия въпрос задаван от коментатори в нета бе „Това ли е светлото бъдеще, което ДПС иска да гради за България?“.
Резилът е двоен, тъй като кючекът се разигра на фона на националния флаг. Освен това кадрите са от кампанията за Евроизбори и направо подлудиха нета. Граждани обаче го припомниха покрай новата предизборна кампания. „Да се замислят тези, които се чудят дали да гласуват“, пиша те.
„За една двойка кебапчета и 50 лева, те решават бъдещето на България“, гласи един от коментарите в нета. Фейсбук буквално въстана срещу грозната картинка. Очаква се подобни прояви да има и тази есен, а предизборната кампания вече стартира. Излагациите междувременно се трупат, като най-големите резили вероятно отново ще видим в „Господари на ефира“.
Кючекът на победата на ДПС от няколко месеца е един от най-споделяните клипове в нета, а броят на възмутените граждани се множи непрекъснато. „И тези хора станаха евродепутати, взимат решения за бъдещето на страната ни. Това ли е лицето, което България има пред Европа?“, гласят последните мнения.
„Превърнаха ни в ориенталска държава!“, „Горко ни“, гласят други коментари. Като цяло общественото мнение е възмутено от подобни предизборни прояви, а Фейсбук буквално изригна срещу предизборната кампания на ДПС в Бяла Слатина.