Получих много странно писмо от Енерго Про Варна ,с което ми обясняват,как са били принудени от някаква наредба,да отчетат на два пъти консумираната електроенергия.Първо не разбрах как,ако отчетат както винаги от 22.12. до 22.01. ще превишат отчетния срок от 31 дни и второ,как тази наредба разрешава в един месец да ни се начисляват две сметки.Моля,за дискусия по този много тежък за потребителите проблем!
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber