Читател на Нова Варна ни изпрати снимка на нагло паркирал шофьор пред входа на 3-та гимназия. Освен ,че е запушил входа, е спрял и на пешеходна пътека, а на всичкото отгоре е запушил и друг неправилно паркирал пред него. Представете си, че се случи нещо и трябва да имa достъп за пожарна или линейка! 20 метра по-назад беше спряла патрулка, но полицаите не реагирали по никакъв начин на това нарушение.
