реклама

Варненци откриха сезона с къпане в морето

Въпреки че е още февруари и зимата съвсем не мисли да си ходи, запалени варненци откриха сезона с масово къпане в морето, съобщи petel.bg. Като инициатор на зимното къпане се сочи клуб на любителите на зинмото морско къпане, основан от сърфиста Кристиян Ивковски- Психопата.Примерът му се оказа заразителен за още 5-6 души, които се топнаха вчера във водата край Първа буна в морската ни столица. Организаторът на проявата пък обясни, че ще нарече клуба „Червени лебеди”, защото тялото на човек почервенява, когато влезе в морето при зимни условия.

pluvane_snqg

Къпането в зимното море обаче може да бъде и фатално, ако съответния организъм не е подготвен да приеме температурата на водата – а тя вчера бе около 4-5 градуса.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber