реклама

19-годишните на „ЛОКОМОТИВ“ (ВН) взеха хандбалната КУПА на БЪЛГАРИЯ с победа над „Спартак“ (Вн) с 31:18

19-годишните на „Локомотив“ (Варна) взеха хандбалната купа на България. Турнирът се проведе в
бургаската зала „Младост“, участваха 6 отбора от страната.
Класиралите се на първите две места в групите определиха полуфиналните двойки. Резултатите:
„Локомотив“ (Вн) – Черноморец (Бс) 37:14
„Добруджа“ – „Спартак“ (Вн) – 20:22.

В мача за Купата „Локомотив“ победи „Спартак“ (Вн) с 31:18 (12:13).
През цялата втора част (25 мин) отборът на „Спартак“ вкара едва 5 гола, като допусна 19.

Голмайстор на турнира стана Бранимир Балчев от „Локо“ с 34 попадения. Най-добър вратар е Михаил Пенев (Локомотив Вн), най-полезен играч е Кристиян Казанлиев (Черноморец), най-добър защитник – Георги Стоянов (Спартак).
Треньор №1 на турнира стана наставникът на шампионите Йордан Джипов.

Снимка Фейсбук
10-годишните на „Локо“ (Вн) с Купата на България.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber