реклама

Изрод, довел кучето си до смърт, го пусна за продан в сайт за обяви(Снимки)

„Това е изрода,докарал кучето си до гроба(битки,глад,не ваксиниране,без лечение и без лекари) и в последните дни ,които му остават реши да го продаде ,за 150лв,за да изкара дори от поледните му вдишвания пари за да се наяде и изсере,понеже явно е некадърен да си вади хляба с честен труд!Да видим дали властите ще си свършат работата!А на тоя урод само мога да кажа-НЕ МОЖА ДА МУ ВЗЕМЕШ СЪРЦЕТО УРОД ДОЛЕН,НИТО ПОСЛЕДНИЯТ МУ ДЪХ,ЗАЩОТО ТОЙ ЩЕ УМРЕ ОБИЧАН ОТ МНОГО ХОРА ,КОИТО ЩЕ ТИ ПОТЪРСЯТ СМЕТКА НА КАВАТО И ДА Е ЦЕНА!“ – това публикува Цветелина Кирова в профилът си, възмутена от развръзката с питбул, участваш в боеве. 

Стопанинът на питбула Ердинч Хасан е от село Езерче край Разград. След участие в много  боеве,както и физически тормоз от страна на стопанина си,  очевидно кучето придобива друг вид / а не какъвто подобава на „куче – боец“/, не се лекува и ваксинира и Ердинч решава да го продаде за 150 лева, защото вече няма да бъда машината за пари, с която е свикнал да захранва жалкото си съществуване. Снимките провокираха хиляди коментари, насочени към искане за справедливост,сътрудничество и съдействие на органите на реда.

boi (Small)boi s kuche (Small) boi s kucheta (Small)boi s kuchetaa (Small)izrod (Small)no (Small)

Този главорез, подвизаващ се във Фейсбук под профила „Ердинч Д.“, публикува брутални снимки на бой между кучета, организиран от него и с негово участие.В момента профилът е изтрит, вероятно заради стотиците заплахи от природозащитници.

Боевете с кучета са криминализирани и забранени. Те се квалифицират като жестокост според действащия Закон за защита на животните и могат да доведат до присъда до 3г. Така е на теория обаче.

На практика, до момента няма осъден за организиране на боеве с кучета. Въпреки множеството подадени сигнали за това.

Нека прокуратурата и отговорните органи приемат това като сигнала и се самосезират. В това число и Агенцията за защита на детето, тъй като освен зрители, понякога малолетни са отговорни за подобни мерзости и гаври с животните. За съжаление, това не е първият случай, показващ крайно нехуманното отношение на подобни изроди спрямо животните! 

ИМЕННО ЗАРАДИ ПОДОБНИ БРУТАЛНИ ПРОЯВИ НА ЖЕСТОКОСТ Е НАЛЕЖАЩО И СЪЗДАВАНЕ НА ЗООПОЛИЦИЯ! 

 

 



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber