От събота всички камери на КАТ влизат в действие. Досега нарушителите на пътя се ловяха само със стационарни камери, като тази, а за бясно шофиране, регистрирано с радар в патрулка, наказание се налагаше само с фиш – на място. Сега обаче контролът се затяга и всичките 148 мобилни камери ще ни следят за превишена скорост, а към нарушителите ще тръгнат хиляди честитки от КАТ./novini.bg
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber