Гневни варненци коментират в социалнтите мрежи, че шофьорът е изкъртил колчето, за да паркира на тротоара.
Превозното средство е паркирано до ОУ ,,Йордан Йовков“. Дали колчето е откъртено от въпросния микробус не е ясно, но снимката е поредното доказателство за проблема с неправилното паркиране във Варна. Въпрос, който стои нерешен, задълбочава се, а проблемите от него възникват все по-често из цллия град.
