реклама

Варненец забрани намръщени клиенти да влизат в магазина му

Усмивката ни кара да се чувстваме добре и да купуваме

Варненски търговец забрани на намръщени хора да влизат в магазина му. Човекът е поставил на вратата на обекта си табелка, на която е поставил три звезди и надпис“Влизането с лошо настроение строго забранено! Усмихни се и влизай!“, пише kanal3.bg

15014_660_370

Научно доказано е, че усмивката, дори и механично и насила предизвикана има способността да лекува. Всъщност тя предизвиква цяла реакция в организма ни, и го кара да произвежда ендорфин – хормонът на щастието. А наличието на подобно вещество в кръвта ни ни кара да действаме емоционално и съответно да купуваме повече.

 



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber