Днес трябва да станат ясни резултатите от взетите проби и направените изследвания на децата от Варна, за които има съмнение, че са с хранително отравяне.
Във вторник вечерта шест от тях, които са били на лагер в тетевенското село Рибарица бяха настанени в болница със стомашни болки и висока температура. Само едно от децата все още е под наблюдение в Инфекциозното отделение на ловешката болница. Състоянието му е стабилно.
Останалите, които бяха приети в лечебното заведение са си тръгнали по настояване на родителите, съобщава БНР.