Свещеноиконом Роман Чернев развесели всички негови фенове и приятели във фейсбук, след като си пусна негова селфи снимка, сигнализира читател на „Нова Варна“
Заваляха коментари – „Напълни ми душата с радост коментара за попското селфи, да си жив и здрав!“ , „ Дядо попе,чудно селфи си си направил ! Напомни ми,като се видим да ти кажа един смешен виц за „тая пуста мода „“
Ето и какъв статус е написал над снимката Роман Чернев:
ГЛЕДАМ ХОРТА СИ ПРАЯТ СЕЛФИТА НЕПРЕСТАННО, ЧЕ И АЗ РЕКАХ ДА СИ НАПРАЯ ЕДНО ПОПСКО СЕЛФИ, ЗА ДА НЕ ОСТАНА ПО-НАДЗАД!!! НЕ ЧЕ Е МНОГО НАЛЕЖАЩО,…АМА ПУСТА МОДА!!!
