реклама

Наш свещеник взриви фейсбук – пусна си селфи (Снимка)

Свещеноиконом Роман Чернев развесели всички негови фенове и приятели във фейсбук, след като си пусна негова селфи снимка, сигнализира читател на „Нова Варна“

Заваляха коментари – „Напълни ми душата с радост коментара за попското селфи, да си жив и здрав!“ , „ Дядо попе,чудно селфи си си направил ! Напомни ми,като се видим да ти кажа един смешен виц за „тая пуста мода „

Ето и какъв статус е написал над снимката Роман Чернев:

ГЛЕДАМ ХОРТА СИ ПРАЯТ СЕЛФИТА НЕПРЕСТАННО, ЧЕ И АЗ РЕКАХ ДА СИ НАПРАЯ ЕДНО ПОПСКО СЕЛФИ, ЗА ДА НЕ ОСТАНА ПО-НАДЗАД!!! НЕ ЧЕ Е МНОГО НАЛЕЖАЩО,…АМА ПУСТА МОДА!!!

selfi_pop



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber