реклама

Пушек до парламента вдигна пожарната на крак

0000269944-article2 (Small)

Гъст пушек от комина на заведение в центъра на София вдигна на крак столичната пожарна.

Два автомобила с огнеборци пристигнаха за минути пред ресторант на ул. „Аксаков“, който се намира на няколко крачки от парламента.

В Народното събрание в този момент течеше извънредно заседание и депутатите дебатираха по избора за новия управител на БНБ.

Пушекът се разгорял в комина на заведението около обяд. Причината била наслоената мазнина и непочистената скара на заведението, обясниха огнеборците.

Сигналът за дима подал персоналът на заведението, който се уплашил, че ще избухне пожар. В този момент в ресторанта нямало посетители и не е имало опасност за никого.

източник:dnes.bg



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber