Неправоспособен 21-годишен водач на „Тойота“ стана причина за много неприятна катастрофа, станала преди минути в района на КАТ – Варна предаде първи сайта Петел.бг. (petel.bg) Младежът се движел по бул. „Януш Хуниади“, като на светофара преминал на червенo. От отсрещната страна преминавал „Ситроен“.
Двете коли се сблъскали. При удара втората кола, управлявана от 37-годишен мъж изхвърчала в близките зелени площи. Сингалът за произшествието е постъпил в 10:45 ч. На място веднага е повикана линейка. При пристигането на лекарите е установено, че и двамата водачи са пострадали, но и двамата са били в съзнание и контактни.

