Снощи във Варна се проведе първото издание на VarnaFashionMonitor. 12 красавици и 4 момчета, всичките нови попълнения в редиците на модна агенция Visages във Варна, представиха свежите предложения, банските костюми. Освен пред многобройната публика в градината на препълненото заведение, моделите позираха пред обектива. Водещ на ревюто бе Десислав Димитров. Негова е и идеята за новия проекта „Варна Фешън Монитор“.
Концепцията на проекта е чрез периодични ревюта на различни интересни локации в морската столица Варна да бъдат представяни млади творци в областта на модата, както и нови или интересни модни марки произведени в България. Разбира се с приоритет са творците и марките от Варна. Фирмите които показахме снощи са 100% варненски и се надявам да има все повече интересни неща за показване направени в нашия любим град, заяви , Десислав Димитров.

