57-годишна жена от Сливен, намушкана с нож във врата, е приета снощи в реанимация на МБАЛ „Д-р Иван Селимински” – Сливен, съобщиха от лечебното заведение.
Пациентката е претърпяла успешна операция, извършено е кръвопреливане. Вече е контактна, състоянието й е подобрено значително, извършват се необходимите изследвания, пише Блиц.