реклама

Жесток сблъсък в аварийната лента АМ «Тракия», един загинал, двама в болница

Един загина, а двама са в тежко състояние след пътен инцидент днес на АМ „Тракия”, съобщават от полицията. Сигналът за жестоката катастрофа в района на 149-ти км, посока София, е подаден в 2.30 часа. Установено е, че влекач „Мерцедес” с полуремарке, пловдивска регистрация, блъснал спрял в аварийната лента лек автомобил „Хонда” със софийска регистрация. Колата се е преобърнала в канавка, а камионът преминал през оградна мрежа и се обърнал в крайпътна нива.

53-годишен мъж от Пазарджишко, който управлявал влекача, е издъхнал на място. В болница със сериозни наранявания са двама столичани, пътували в „Хонда”-та – 36-годишният шофьор и 17-годишно момиче. Служители от сектор „Пътна полиция” продължават работатата по изясняване на причините и обстоятелствата, довели до произшествието.

източник:БЛИЦ



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber