реклама

Кола блъсна пешекодка във Варна

47-годишната жена е отведена в болница в контактно състояние

lineika (Small)

47-годишна жена е била блъсната от лек автомобил „Ситроен“ на подхода за автоподлеза към ул. „Царевец“ откъм бул. „Васил Левски“, съобщи за Нова Варна свидетел, който е минал през района около 8:45 часа. По думите му след произшествието колата се е качила на тротоара.

Блъснатата жена е лежала на земята и е имала конвулсии, съобщиха за Нова Варна свидетели. До нея е имало шише с минерална вода, по всяка вероятност някой се е опитал да й даде да пие, предполагат те.

От полицията уточниха, че ситроенът се е движил по бул. „Левски“ и е предприел завой към подхода в посока ул. „Царевец“. Жената е отведена в болница в съзнание, правят й се изследвания.

Причините за катастрофата се изясняват.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber