Социалните мрежи в страната гръмнаха, след като „Кока-кола“ продава в продължение на месеци свои продукти с етикет, гласящ „Подари целувка на“ Айсел, Фатме, Айше, Хюсеин и т.н.

Хиляди хора възроптаха остро срещу тази кампания на компанията гигант „Кока-кола“, съобщава „Пик“.
Проблем прави сравнително честото срещане на тези имена по етикетите, което създава впечатление, че са изписани повече пъти отколкото нашите.
Проблемът е в това, че все по-често на етикетите се срещат турски имена, за разлика от нашите, което прави силно впечатление дразни хората.
Възмутени потребители на социалните мрежи питат: „Ало , Политиците , Държавниците ??? Какво става тук бре ??? ДАНС, МВР , разните комисии ???“
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber