реклама

Вирус повали почти целия хандбален отбор на Спартак (Вн)

Двубоят от мъжкото първенство по хандбал между Добруджа и Спартак (Варна) беше отложен часове преди провеждането му заради вирусно заболяване на почти всички играчи на варненци, съобщава „Sportal.bg“.
„Имаме 11 болни хандбалисти. В последните дни направо стана страшно. Грипът, който върлува в момента, не ни подмина. Разговаряхме с домакините от Добруджа и отложихме срещата. Ние имаме само двама-трима, които са здрави, но им забраних да излизат, за да не се разболеят и те“, каза президентът на Спартак (Варна) Росен Добрев.
Добруджа е лидер в класирането в шампионата с равен брой точки по 6 със Фрегата, но има по-добра голова разлика. Спартак е на 4-о място с 3 точки. Трети е Осъм с 5 точки.
Sp Varna (Small)



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber