реклама

Банкет пали напрежение между „Черно море“ и „Лудогорец“! Мач между двата отбора може и да няма, ако…

Банкет пали напрежение между „Черно море“ и „Лудогорец“ преди мача им
финала за зонален победител при ветераните.

Срещата трябва да се проведе на 18 ноември от 14 ч. на стадион „Младост“ във Варна. Това обаче ще стане факт, ако варненци поемат и разходите на гостите за банкета след срещата. Както е известно, при ветераните има негласно споразумение домакините винаги да плащат софрата на двата тима след последния съдийски сигнал. При положение че сега не стане, двубоят ще е в Нови пазар. Победителят в него става зонален първенец и се класира за полуфиналите на държавното първенство.

Снимка Интернет
При ветераните без банкет от домакините няма мач.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber