На 12 ноември около 12,35ч., на км.205 на АМ „Тракия”, екип на сектор „Пътна полиция” – Стара Загора, спират за проверка т.а.”Форд Транзит”, движещ се в посока гр. София и управляван от 47-годишния С.И. от гр.София. При извършен оглед, в товарния отсек на автомобила, са установени 23 чужди граждани (21 от Ирак и 2 от Афганистан), без лични документи. Лицата и шофьора са задържани за срок до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber