Мъж пострада при нелеп инцидент на автобусна спирка. Мъжът се затичал да хване автобуса, но се спънал и паднал на асфалта. Шофьорът на тръгналия рейс не успял да спре и една от гумите минала през ръката на падналия.
Инцидентът е станал вчера до болница „Света Анна“. Мъжът не е пострадал тежко, съобщиха от Пътна полиция.
През изминалото денонощие във Варна са регистрирани 53 пътни произшествия. Няма други пострадали, сочи статистиката на пътните полицаи.