реклама

ТИТЛА за „ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИТ“ в държавно по тенис за мъже, носи я ВАСИЛ МЛАДЕНОВ и даде заявка за национал в „Купа Дейвис“

Титла за „Черно море Елит“ в държавното първенство по тенис за мъже. Донесе я Васил Младенов със 7:5, 2:6, 6:4 срещу Александър Лазаров (Дема), първа в кариерата му в зала гарнирана с бронз на двойки. С тази си победа 26-годишният Младенов даде заявка за участие в националния отбор за Купа „Дейвис“ на турнира в Турция от 4 до 6 март.
Държавното за мъже в зала в София бе с награден фонд от 3000 лв. Купите на победителя и финалиста бяха връчени от капитана за Купа „Дейвис“ Тодор Енев и генералния секретар на БФТ Катерина Генова. Васил Младенов заработи 950 лв, а финалистът 550 лв от наградния фонд.
В турнира на двойки Васил Младенов и Александър Лазаров бяха тандем и играха полуфинал, където загубиха от Илия Кушев/Тихомир Грозданов („Левски“) с 3:6, 6:1, 10:7. Те станаха шампиони след 6:2, 7:6 (9:6) срещу Петър Трендафилов (ТК „15:40“)/Илия Михов (ТК „Левски“).

Vasil_Mladenov_4M_Elit_

Снимка http://bgtennis.bg/
Васил Младенов от „Черно море Елит“ с първата си титла от държавно първенство в зала за мъже.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber