реклама

Паси алармира: Има огромна бежанска опасност за България!

Един милиард африканци могат да тръгнат към Европа

solomon pasi

Има огромна бежанска заплаха за България. Още през 2003 година имаме доклад в Атлантическия клуб за опасността от това. От Африка може да се очакват около 1 милиард емигранти в следващите 10 години. Ние сме 7 милиона, трябва да очакваме 14 милиона бежанци и това е колосално число. Ако не вземем мерките сега, тази вълна ще ни залее. Това коментира тази сутрин пред bTV атлантик № 1 и бивш външен министър Соломон Паси.
Дълбоко се лъже всеки, който си мисли, че след като бежанците сега минават през Македония и Гърция, ще ни се размине. Те минават от там по случайност и заплахата пред нас е реалност, посочи бившият външен министър.

По думите му няма магическо решение за миграцията, а това трябва да бъде комплекс от няколко точки, като първата е да се изпълняват условията на ООН.

Трябва да поставяме условия пред влизащите у нас, например, че няма да приемаме хора с бурки. Не би трябвало да има никакви расистки проблеми – ние ще приемаме хора, с които ни е приятно и можем да живеем с тях. В САЩ дори в кооперациите гласуват дали даден жител може да се нанесе там, а какво остава за държавата, коментира Соломон Паси.

Границите в момента са ни пробити, имаме нужда и от укрепването им, посочи още бившият външен министър и допълни, че нелегалният трафик трябва да бъде ограничен.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber