
На 25.04. т.г., около 22:05 часа, в гр. Варна, в м-ст „Зеленика“, по време на обслужване на ПТП с материални щети, при извършване на полицейска проверка за употреба на алкохол от страна на водача на Л.А. Митсубиши В.Б. (68 г.), местен жител, е установено, че същият е управлявал автомобила след употреба на алкохол с концентрация от 2,05 промила в издишания въздух. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувана преписка, материалите са докладвани в Районна прокуратура – Варна.