Днес сутринта огромни плочи се срутиха от оживен подлез във Варна. До този момент няма пострадали. Опасният подлез се намира на бул. „Васил Левски“, предаде репортер на „Нова Варна“.
Не веднъж са подавани сигнали и за други срутващи се подлези в града.
Преди месец големи парчета мазилка се бяха срутили на метри пред колата на младо момиче от друг подлез, намиращ се също на бул. „Васил Левски“.
За лошото състояние на този и други подлези сме алармирали не веднъж и питаме трябва ли да има тежко пострадали, за да се вземат мерки и отговорните служители да си свършат работата?


