реклама

Бащата на убитата Вероника: Заболя ме повече, когато видях изгорелия гроб

“Заболя ме повече, когато видях изгорелия гроб, отколкото като я видях безжизнена“, това каза бещата на убитата в Търново Вероника – Трайчо Трайков.

“Заболя ме повече, когато видях изгорелия гроб, отколкото като я видях безжизнена“, това каза бещата на убитата в Търново Вероника – Трайчо Трайков, пише front.bg.

veronika

В неделя семейството на момичето отишло да я почете на гробищата, където заварили опожарения й гроб. Те разказват, че предишния ден отново били там и който е сторил деянието е отишъл след тях.

Разбрали това по разхвърляните наоколо кибретени клечки и фас.

След смъртта на Вероника, найните близки направили всичко възможно мястото, където почива тя да се различава от останалите. Върху гроба положили плюшени играчки и изкуствени цветя.

От тях нищо не е останало.

Огънят е тръгнал и към кръста, но лошото време и завалелия в събота дъжд не е позволил да изгори и той.

Родителите на Вероника са ужасени от гледката на гроба й.

“Не я опазихме, когато беше жива, не успяхме да го направим и в смъртта й“, разкайва се баща й.

Не е ясно дали пожарът е бил умишлен или е предизвикан от човек, който е отишъл да почете Вероника и не е съобразил, че около мястото има лесно запалими вещи.

Дали е в следствие на нечия мърлявщина или някой болен мозък, решил да оскверни гробното място, няма как да разберем, но едно е сигурно – няма такава държава. И няма такъв народ.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber