реклама

Бандити пребиха зверски бургазлия в Морската градина

42-годишен мъж е пребит зверски в Морската градина в Бургас. Инцидентът е станал тази нощ след 03:00 ч..

Бургазлията, който употребил солидно количество алкохол, вървял по крайбрежната алея от Бункера в посока ж.к. „Лазур“, когато се спречкал с няколко непознати младежи, пише „Флагман“. Те го съборили на земята и му нанесли удари в лицето и тялото. Пострадалият е приет в Спешния център на МБАЛ-Бургас.

Той е с едно пукнато ребро и комоцио. Оказана му е медицинска помощ и е освободен за домашно лечение. По случая в Пето Районно управление – Бургас е образувано досъдебно производство.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber