42-годишен мъж е пребит зверски в Морската градина в Бургас. Инцидентът е станал тази нощ след 03:00 ч..
Бургазлията, който употребил солидно количество алкохол, вървял по крайбрежната алея от Бункера в посока ж.к. „Лазур“, когато се спречкал с няколко непознати младежи, пише „Флагман“. Те го съборили на земята и му нанесли удари в лицето и тялото. Пострадалият е приет в Спешния център на МБАЛ-Бургас.
Той е с едно пукнато ребро и комоцио. Оказана му е медицинска помощ и е освободен за домашно лечение. По случая в Пето Районно управление – Бургас е образувано досъдебно производство.