реклама

Меглена Кунева подаде оставка

Заедно с нея си тръгва и цялото ръководство на ДБГ

Изпълнителният съвет на Движение „България на гражданите“ /ДБГ/ подава оставка.

Причината е ниският резултат и загубата на Реформаторския блок на предсрочните парламентарни избори на 26 март, съобщи БГНЕС.

„Давам път на младите, но оставам свързана с „България на гражданите“, заяви Меглена Кунева, която също се оттегля.

Тя оцени представянето на движението на изборите като слабо.

Движение „България на гражданите“ ще бъде извън парламентарна опозиция на ГЕРБ, обяви пък новото ръководство на формацията.

От ДБГ поискаха и оставката на председателя на КЕВР заради скока в цената на газа.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber