реклама

След половин век: Брат и сестра се видяха за първи път

Мъж и жена, родени от една и съща майка се видяха след половин век раздяла. Те били изоставени от биологичната си майка, ведднага след своето раждане. Те били поставени в чанти и оставени на различни места, когато са били новородени. 

Дейвид МакБрайд и Хелън Уърд били подхвърлени деца. Били са намерени в чанти на карета, оставени на различни места, предаде DarikNews.

МакБрайд за пръв разбрал, че е осиновен при навършването на 15 години, когато поискал да си извади свидетелство за раждане, за да постъпи в армията. Тогава баща му казал, че той е подхвърлено дете. „Собственичка на кола ме намерила на предната седалка. Тя ме завела у дома си, извикала съседка и се обадила на полицията. Откарали са ме в болница на Белфаст”, разказва той.

Уърд от детските си години е знаела, че е осиновена. На 18-годишна възраст тя заявила, че иска да научи повече за произхода си. Макар баща й да е бил против, тя започнала да търси истинския си произход. Уърд направила ДНК тест и публикувала данните си в онлайн база, за да намери кръвни роднини. Няколко месеца по-късно продуценти на телевизионно шоу качили в същата система ДНК-то на Дейвид и открили, че има съвпадения с Уърд.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber