Варненския зоопарк обяви добра новина днес на своята страница в социалната мрежа Facebook. Три бели вълчета се родиха в Зоопарка!
От Зоопарка съобщават, че малките тежат вече 4кг и съвсем скоро ще започнат да играят извън бърлогата.
Новите обитатели на зоологическата градина ще радват всички варненци и гости на Морската столица много скоро.