реклама

Министър Вълчев обяви подробности за връщането на учениците в клас

След 4 януари едва ли всички ученици едва и ще се върнат в училище. Това обяви министърът на образованието. Най вероятно ще се избере вариант 1 – 4 клас да се върнат, а по-големите да се редуват . За да спечелим малко време.

Учителите ги е страх за живота им. Нормално е да се страхуват. Много учители заболяват имаме и починали. В момента към 1300 учители са заразени.

Нулева година няма да има. Има възможност за комнесаторно обучеие. Най-голяма загуба ще бъде децата да изостанат с една година. Няма да има грипни ваканции и екскурзии. Така ще компенсираме пропуснатите моменти в клас.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber