реклама

Поставят камери на още места във Варна

Мрежата за видеонаблюдение във Варна се разширява – освен предвидените 30 камери в Морската градина, такива ще бъдат поставени и на няколко големи подлеза

Поставяне на камери за видеонаблюдение започва тази седмица на два подлеза – в центъра и до Юнашкия салон, съобщават от общинската дирекция „Управление на сигурността и контрол по обществения ред“. Работи се по изграждане на видеонаблюдение и на три подлеза под бул. „Княз Борис I“ – на входа до Икономическия университет, до детския кът и до Двореца на културата и спорта.

Продължава изграждането на видеонаблюдение и в Морската градина – по централната алея от Слънчевия часовник до Пантеона, като за целта се полагат тръби за оптични кабели в тревните площи. На шест места ще бъдат оставени точки за присъединяване при бъдещо разширение на видеонаблюдението, съобщават още от дирекцията.

Снимка: Мердин Берберов, „Нова Варна“
Снимка: Мердин Берберов, „Нова Варна“

 



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber