реклама

Кметът на Генерал Тошево: Наш дълг е да пазим свободата дори с изборите, които правим всеки ден

Кметът на Генерал Тошево Валентин Димитров отправи поздрав по случай Националния празник на България – 3 март

„На днешната дата изпитваме смесени чувства – и радост, и тъга. Днес отбелязваме деня в българската история, увековечил безсмъртните пориви за свобода и достойнство. Изпитваме тъга, но и безкрайна почит към националните герои, към всички жертви, платили с времето, с имената, с живота си за онази висша ценност – свободата.

Наш дълг е да я пазим дори с изборите, които правим всеки ден. Така ще осъзнаем стойността и и ще можем да се отблагодарим на онези славни родолюбци, отдали живота си за нея.

Нека помним делото им!

Честит 3-ти март!

Честит празник!

Да живее България!“



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber