реклама

Бездомник нахлу в дома на Джони Деп, за да се почерпи и да се изкъпе

Бездомник нахлу в къщата на Джони Деп, за да си вземе душ. Случката се е разгирала минала седмицата, съобщава табоидният сайт TMZ. 

Наложило се е служителите в дома на актьора да повикат полиция, за да го изведат.

В четвъртък служители на звездата от „Карибски пирати“ са видели мъж, който се е промъкнал на територията на имението и е влязъл в къщата. Предполага се, че той е бездомен. Първо си е сипал алкохол от бара на Деп, след това е влязъл в една от 10-те бани в къщата на актьора, за да се изкъпе, предава bTV.

Според непотвърдена информация мъжът е бил в банята на Джони Деп, когато полицията е пристигнала. Той е отказал да отвори вратата на помещението и се е наложило служителите на реда да я разбият за да го изведат.

За да влезе в къщата, той е повредил входната врата и заради това ще му бъде повдигнато обвинение във вандализъм.

Това не е първият случай, в който някой опитва да влезе в дома на Деп. През януари бездомна жена се е опитала да се промъкне в къщата на актьора, но е задействала алармата и е избягала.

По публикацията работи: Мариела Анастасова



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber