Категории: Интересно

Какво да не правим на рождения си ден

Реклама

В името на късмета е добре да пропуснем тези неща на празненството за рождения си ден

Някои хора не харесват рождените си дни. Други, с горящи очи, планират празника няколко месеца предварително, като обмислят всяко малко нещо, сякаш не се очаква парти за няколко роднини и приятели, а събитие от рода на Оскарите.

И двата типа хора е полезно да знаят някои детайли, свързани с деня на раждането, пише jenata.blitz.bg. В крайна сметка толкова много неща в живота ни зависят не от нас, а от съдбата.

На рождения си ден, никога не правете следните неща:

– Не канете 13 гости. Според знаците числото 13 е фатално и не носи добро. Е, един гост повече или по-малко не е толкова критичен!

– Не се сърдете на никого. Кавгите обикновено не са добро нещо, още повече на рожден ден. Правете компромиси с хората или нежно защитавайте позициите си, ако сте сигурни в тях. Още по-добре, усмихнете се искрено! Това е оръжие срещу всички несгоди.

– Не се оплаквайте от времето. Ти си роден на този ден и трябва да се радваш на външния си вид. Няма значение какво виждаш през прозореца: проливен дъжд, снежна буря или знойна жега. Благодари на живота за всички хубави неща!

– Не празнувайте предварително. Според знаците рожденият ден е свещен ден и тогава душите на починали предци идват при рождениците и им дават благословията си. Ако празнувате по-рано, тогава няма да имате защита и благословия, освен това рискувате да си създаде неприятности и да съкратите определеното си време за живот.

– Не комбинирайте тържеството с друг човек. Два рождени дни в един ден, разбира се, са от полза за рождениците, но са лоши за съдбите им. Твърде много души на предци на едно събитие могат да объркат живота и съдбите на рождениците.

– Не канете тези, които не харесвате. Заобиколете се с хора, които обичате. Неискреното пожелание е по-лошо от това да нямаш подарък! Недоброжелателите могат да внесат негатив в живота ви не само с присъствието си, но и с лоши мисли. А силата на мисълта е велико нещо!

– Не пропускайте тортата. Знаете ли защо? Смята се, че сладостта на сметаната може да подобри настроението и ще дадат на рожденика в замяна късмет и просперитет.

– Не забравяйте да духате свещите и да си пожелаете нещо. Това е почти магически обред! На рождения му ден връзката на човека с висшите сили е много по-силна, отколкото на всеки друг ден. Следователно, по-вероятно е да се сбъднат желанията, тъй като духовете на предците също ще ги чуят.

– Не казвайте желанието си на глас. В момента на пожелание се създава специална връзка между вас и Вселената. Да кажеш на другите за желанието си означава да допуснеш някой друг в тази връзка, което не си струва да правиш, защото цялата интимност на момента е загубена. Между другото, пожеланието също трябва да се прави правилно: не изграждайте изречение с думичката „не“. Вселената не я възприема, така че значението на желанието може да бъде радикално изкривено.

Реклама
Leave a Comment

Последни новини

Стрелят се на плажа във Варна. Двама са с опасност за живота

Сериозен инцидент с опасност за живота разтърси крайбрежието край Варна в неделя вечерта. Двама млади…

преди 7 часа

Ледена вода в жегата: Мит или реална опасност за здравето

С настъпването на летните горещини, много хора посягат към леденостудена вода, за да се разхладят…

преди 10 часа

Млада жена пуска селфи и изчезва в планината. Откриха я мъртва

Смъртта на младата жена, която беше в неизвестност от събота, сложи трагичен край на мащабната…

преди 10 часа

Малините: Сладка награда или скрита заплаха за здравето

Малините – тези сочни, ароматни плодове, често свързвани с лятото и детските спомени, крият в…

преди 10 часа

Утре изтича важен срок за пенсионерите в България

Пенсионерите, които получават своите месечни доходи чрез пощенските станции, трябва да имат предвид важна информация…

преди 10 часа

Атакуват ни магнитни бури: Ето как да се предпазим

Магнитните бури са често срещано природно явление, което може да повлияе на хората, особено на…

преди 10 часа