реклама

Мая Манолова поздрави българите за високата избирателна активност (ВИДЕО)

снимка: Facebook

Лидерът на „Изправи се! Мутри вън!“ Мая Манолова коментира, че е доволна от резултата от изборите.

„Доволна съм от резултата и от това, че българите не се уплашиха от COVID-19. Хората гласуваха въпреки коронавируса и дъжда, за което казвам: „Браво българи!”.

Мая Манолова поздрави българите за високата избирателна активност

„Извън парламентарната опозиция сме първа политическа сила, точно както обявихме. Поздравления и за Слави Трифонов, и за „Демократична България” за силния резултат. Сигурна съм, че при паралелното броене ще се окаже, че резултатът на „Изправи се! Мутри вън!” е много по-висок от това, което ни дават социолозите”, каза още тя.

„Нашите естествени партньори са партията на Слави Трифонов и „Демократична България”, категорична бе Манолова.

По публикацията работи: Мариела Анастасова



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber