реклама

Министърът на отбраната с последна информация за черната кутия на падналия МиГ-29

Служебният министър на отбраната Георги Панайотов беше на посещение днес в Община Пловдив.

Той обяси, че причината за посещението му е това, че Министерство на отбраната отдавна има планове да премести Музеят на Военната авиация от Крумово в Пловдив.

Панайотов коментира и акцията по издирване на черната кутия на падналия в Черно море МиГ-29. Министърът обясни, че времето трябва да се оправи, за да се поднови търсенето, защото в при тези метеорологични условия, вълните клатят корабите и те не могат да прихванат сигнал.

„Военнослужещите си вършат работата и всички се надяваме да открием кутията. Колегите на майор Терзиев скърбят. Аз исках да отида и да разговарям с тях без медии. Да проведа един чисточовешки разговор, да изкажа съболезнования за тяхната загуба, да им кажа, че ги подкрепям“, каза още Панайотов.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber