Кметът на Варна г-н Иван Портних поздрави своите съграждани в социалната мрежа Facebook.
Ето какво се казва в посланието на Иван Портних:
„Честита Нова 2022 година!
Нека я посрещнем с надежда, че ще донесе на всички здраве и благоденствие! Нека бъде по-спокойна и щедра, за да имаме енергия и воля да работим и да се справяме с трудностите. Нека бъде по-успешна за нашата красива морска столица!
Сърдечно благодаря на всички дежурни екипи, които работят денонощно по празниците. Ценим и уважаваме отговорността на Вашия труд!
Нека по-добрите дни са пред всички нас!“