реклама

Варненци вдигнаха протест в защита на Дом „Младост“

Днес, 22 януари, както беше запланувано граждани излязоха на протест пред сградата на Дом „Младост“ във Варна. Причината е неясната съдба на бившия балнеологичен център.

Преди ден беше представен проект за модернизация на сградата от чуждестранен инвеститор, който предвижда и изграждането на жилищна част, което не се одобрява от хората, съобщава Радио Варна.

Представителите на сдружението „Да спасим Дом „Младост“: Николай Ласков, Калин Костадинов и Николай Танчев заявиха, че държат инвеститорът да запази социалните и обществени функции на дома и са обжалвали визата за проектиране.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber