реклама

Бик уби гледача си в Исперих

Бикът е бил отглеждано в град Исперих от 67-годишен мъж. Гледачът на животното е намерен вчера вечерта в безпомощно състояние, с рани в областта на корема и слабините. Настанен е в болница, но по-късно е починал от раните си

67-годишен мъж е намерен в безпомощно състояние в стопански двор в Исперих, където отглеждал едър рогат добитък. Това съобщиха от ОДМВР-Разград.

Сигналът е получен на тел.112 около 21.50 часа на 7 август. Тежко пострадалият е настанен в ОАИЛ при МБАЛ-Исперих с порезни рани в корема и слабините.

По първоначални данни бик е ранил гледача си. Предстои да се изяснят обстоятелствата, при които е възникнал инцидента, довел по-късно до смъртта на мъжа. По случая се води следствено дело.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber