реклама

От Пирогов проговориха за състоянието на Александър от Перник

По информация от сайта на болница „Пирогов“ нощта е премина спокойно за 12-годишното момче от Перник. Детето е в стабилно състояние, без непосредствена опасност за живота.

Пациентът е под 24-часово активно наблюдение от екип най-опитни детски специалисти.

Ръководството проследява състоянието и надлежно информира министъра на здравеопазването, посочват от „Пирогов“.

12-годишният Александър от Перник, който изчезна на 11 ноември, беше намерен вчера след повече от седмица издирване. Той беше транспортиран в болница „Пирогов“, където му бяха направени прегледи и изследвания.

Детето е в абсолютно стабилно състояние и е добре, каза пред журналисти служебният министър на здравеопазването Асен Меджидиев, който беше в болницата и се срещна със Сашко и баща му. Министърът уточни, че детето има лека дехидратация и затова е настанен в реанимация за наблюдение.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber