Трагедия в Угърчин: Трима загинали след кървав конфликт в общежитие
Сериозен криминален инцидент разтърси град Угърчин, след като три лица бяха открити мъртви в сграда, използвана за настаняване на хора в затруднено социално положение. Информацията за случая беше потвърдена от източници на „Нова телевизия“. Сигналът е бил подаден на спешния телефон 112 през нощта, след което на място незабавно са изпратени полицейски екипи и медицински екипи.
Любовен триъгълник в основата на насилието
Според предварителните данни, събрани от „Нова телевизия“, кървавата драма е започнала вследствие на конфликт между няколко души, живеещи в общежитието. Спорът е бил провокиран от лични взаимоотношения и любовен триъгълник.
Ситуацията е ескалирала, когато мъж с криминално минало е нападнал с нож двама от присъстващите – пълнолетна жена и мъж. Вследствие на нанесените удари, и двамата са получили смъртоносни наранявания.
Свидетел на инцидента губи живота си при опит за бягство
В хода на разследването става ясно, че е имало и четвърти участник в сцената – 15-годишно момиче, станало свидетел на бруталната атака. По първоначална информация, в опит да се спаси от нападателя, девойката е скочила от терасата на сградата.
За съжаление, травмите от падането са се оказали несъвместими с живота. Уточнява се, че момичето не е станало пряка жертва на насилие, а е починало в резултат на тежките травми при падането. По данни на медията, детето е страдало от епилепсия.
Полицейско разследване и задържан извършител
Към момента заподозреният за фаталното нападение е задържан от органите на реда. Властите продължават работа по случая, като предстои да се изяснят детайлите около точните взаимоотношения между участниците в конфликта.
Общежитието, в което се е разиграла трагедията, е предназначено за настаняване на хора в социално неравностойно положение, което прави случая още по-шокиращ за местната общественост.