реклама

Момчета на 15 и 16 години с тротинетки се сблъскаха челно край Несебър

Снимка: Мердин Берберов, "Нова Варна"

Инцидент с електрически превозни средства в село Оризаре завърши със счупена ръка на тийнейджър

Случай на опасна игра с индивидуални електрически превозни средства завърши с инцидент в несебърското село Оризаре. На 25 юни, около 17:30 часа, на улица „Младост“ пред дом №11 е възникнал сблъсък, при който са пострадали двама местни младежи.

Детайли за пътния инцидент

В катастрофата са участвали две индивидуални електрически превозни средства, управлявани от момчета на 15 и 16 години. Според първоначалните данни от разследването, причина за произшествието е движение с несъобразена скорост и от двамата водачи.

На прав участък от пътя превозните средства са се сблъскали челно. В резултат на удара 16-годишният младеж е паднал на пътното платно, при което е получил счупване на дясната ръка.

Състояние на пострадалия

Веднага след инцидента младежът е бил транспортиран до УМБАЛ – Бургас, където е получил необходимата медицинска помощ. За щастие, лекарите са установили, че няма опасност за живота му. След преглед и оказване на съдействие, тийнейджърът е освободен за домашно лечение.

Този инцидент е поредното напомняне за необходимостта от повишено внимание при управлението на електрически превозни средства, особено сред подрастващите, и спазването на правилата за безопасно движение по пътищата.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber