Гражданин засне как посетител от София паркира на място, което очевидно не е предназначено за автомобили. Но това изглежда не интересува нарушителя, както и ръководните органи, които носят отговорност за налагане наказания за подобни нагли прояви.

Снимката предизвиква редица коментари на недоволство във фейсбук, но за сега те се оказват единствената ответна реакция срещу действията на софиянеца. Плажът на Варна е място за хора, а не за превозни средства. Във Варна, както всеки друг град има правила, които трябва да се спазват. Бездействието на отговорните органи насърчава нарушителите прогресивно да пристъпват забраните. А това лесно може да подкани недоволните да вземат закона в свои ръце.
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber