Съдия от Софийски районен съд се е самоубил, съобщава „Стандарт“. 39-годишният мъж се самоубил, скачайки от петия етаж в кв. „Връбница” 1. Инцидентът е станал около 4 часа сутринта.На място е пристигнал екип на полицията и Бърза помощ, като медиците само са констатирали смъртта.
🚀 За реклама в "Нова Варна
Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com📲 Изпрати сигнал
Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News
➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber