реклама

Спипаха непълнолетни джебчийки от Игнатиево да крадат във варненски мол

На 19.01. т.г., около 19:00 часа, e постъпил сигнал от 23-годишна жена от Варна за това, че в голям търговския център, намиращ се на бул. „Вл. Варненчик“, неизвестно лице е извършило кражба на дамско портмоне, съдържащо лични и банкови карти, други документи и сумата от 158 лв, съобщиха от ОДМВР – Варна, за „Нова Варна“.

След проведени незабавни оперативно – издирвателни дейности, със съдействието на охранители от търговския обект, са установени и задържани извършителките – непълнолетно момиче и малолетно момиче, двете от гр. Игнатиево, известни на МВР. Вещта, обект на кражбата, е намерена без липси.

По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber