реклама

Двама сервитьори от големи ресторанти в Бургас са с Covid-19

Двама сервитьори, мъж и жена, са заразените с коронавирус в Бургас

Те са майка и син и работят в две различни заведения в морския град. Това съобщи на брифинг пред сградата на община Бургас д-р Георги Паздеров – директор на РЗИ-Бургас, който трябваше да присъства на среща между проф. Тодор Кантарджиев от Националния оперативен щаб и кмета Димитър Николов.

Двамата са от ресторанти с голяма посещаемост. Изследван е целият им персонал, няма опасност за клиентелата. Състоянието им е стабилно, те са безсимптомни и са се заразили от възрастна жена – майка на сервитьоркатата, намираща се в болницата в Сливен. Двамата се намират под карантина и се лекуват в домашни условия. Няма място за паника, увериха властите.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber