реклама

По време на инспекция на АМ „Хемус“: Борисов направи подарък на работник (ВИДЕО)

Днес министър-председателят Бойко Борисов направи инспекция на строителството на АМ „Хемус“ в трасето между Боаза и пътя Плевен-Ловеч. 

„Докато другите говорят, ние работим и хората виждат резултатите“, отбеляза  Борисов, с когото на място беше и заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков. Той информира премиера, че в първия от трите участъка – между п.в. „Боаза“ до п.в. „Дерманци“, който е и с дължина над 15 км, вече се полагат асфалтовите пластове. „Вижда се изключителен напредък. Много скоро по трасето, което сме строили 2 години, хората ще минават за 2 минути и ще се любуват на природата“, подчерта Борисов.

По време на инспекцията премиерът подари сакото си на един от работниците на АМ „Хемус“. Моментът бе излъчен на живо в страницата на Борисов във Фейсбук.

„Свалям ти и ти го давам. Само си взимам маската, но ти оставям запалка“, каза премиерът след като даде сакото си на мъжа и си тръгна.



🚀 За реклама в "Нова Варна

Супер оферта! Две рекламни публикации за само 300 лв. – максимална видимост за бизнеса ти! 📩 Свържи се на mediashop.bg@gmail.com

📲 Изпрати сигнал

Изпращате вашите сигнали и нередности по статии публикувани в медия “Нова Варна” на имейл: 📩 press.novavarna@gmail.com

➡️ Последвайте ни за още актуални новини в Google News

➡️ Следете за важни новини от Варна във Viber